Eredmények | Info-feed | Zárórendezvény
Elindult a vb forró drótja: +36/1-90-70-500

Elkövetkezendő események

Percről percre

Az Egyesült Államok csapata nyerte a férfi 4x100m vegyesváltót

Az Egyesült Államok csapata nyerte a női 4x100m vegyesváltót

HOSSZÚ Katinka (HUN) nyerte a női 400m vegyest

LACOURT Camille (FRA) nyeri a férfi 50m hátat

SJOSTROM Sarah (SWE) világbajnok lett női 50m gyorson

KALISZ Chase (USA) nyerte a férfi 400m vegyes döntőt

KING Lilly (USA) nyerte a női 50m mellet

Férfi óriás toronyugrás eredmények: 1. Steve Lo Bue (USA) 397.15 2. Michal Navratil (CZE) 390.90 3. Alessandro De Rose (ITA) 379.65

LEDECKY Katie (USA) világbajnok lett 800m gyorson

SJOSTROM Sarah (SWE) világrekordot úszott a női 50m gyors középdöntőjében

Még több

Jegyek

Váltsd meg a jegyet több mint 200 esemény valamelyikére. Éld át testközelből a sportolók sikereit!

Tovább a jegyvásárlásra

OpenWeatherMap.org

Budapest

23.1 ° 22 km/h
23.2 ° 9 km/h
25.3 ° 11 km/h
27.7 ° 14 km/h
28.5 ° 7 km/h
21.1 ° 14 km/h
22.6 ° 9 km/h


OpenWeatherMap.org

Balatonfüred

22 ° 24 km/h
21.8 ° 9 km/h
23.9 ° 4 km/h
26 ° 14 km/h
23.8 ° 29 km/h
21.7 ° 26 km/h
21.9 ° 5 km/h

Vízilabda: íme, a magyar férfiválogatott vb-kerete

0 0

Märcz Tamás szövetségi kapitány kijelölte a 17. FINA Világbajnokságon szereplő magyar válogatott tizenhárom fős keretét.

A kazanyi világbajnokságon hatodik, a belgrárdi Európa-bajnokságon bronzérmes, a riói olimpián ötödik helyen záró magyar férfiválogatott a következő kerettel vág neki július 17-től a 17. FINA Világbajnokságnak:

Decker Attila, Nagy Viktor (kapusok)

Decker Ádám, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Zalánki Gergő, Török Béla, Varga Dénes, Vámos Márton (mezőnyjátékosok)

Märcz Tamás szövetségi kapitány a szerbek elleni gyakorlásokat követően nevezte meg a keretet. A magyar csapatban két olimpiai bajnok, Hosnyánszky Norbert és Varga Dénes szerepel, a barcelonai, 2013-as világbajnok csapatból nyolcan képviseltetik magukat. Mezei Tamás újonc lesz, hiszen korábban egyetlen világversenyen sem vett még részt.

A férfitorna programja:

Július 17., hétfő:

M1         9:30: Brazília–Kazahsztán
M2         10:50: Montenegró–Kanada 
M3         12:10: Franciaország–Olaszország
M4         13:30: Spanyolország–Görögország
M5         17:30: Szerbia–Dél-Afrika
M6         18:50: Egyesült Államok–Horvátország
M7         20:10: Ausztrália–MAGYARORSZÁG 
M8         21:30: Japán–Oroszország

Július 19., szerda:

M10       9:30: Franciaország–Ausztrália
M11       10:50: Dél-Afrika–Görögország
M12      12:10: Spanyolország–Szerbia
M13       13:30: Oroszország–Horvátország
M14       17:30: Egyesült Államok–Japán
M15       18:50: Kanada–Kazahsztán
M9         20:10: MAGYARORSZÁG–Olaszország 
M16       21:30: Brazília–Montenegró

Július 21., péntek:

M17       9:30: Spanyolország–Dél-Afrika
M18      10:50: Szerbia–Görögország 
M19       12:10: Egyesült Államok–Oroszország
M20       13:30: Japán–Horvátország
M21       17:30: Brazília–Kanada
M22       18:50: Montenegró–Kazahsztán
M23      20:10: Franciaország–MAGYARORSZÁG 
M24       21:30: Ausztrália–Olaszország

Július 23., vasárnap

A 13-16. helyért:

M25       10:30: A4-B4
M26       12:00: C4-D4

A nyolc közé jutásért:

M27      13:30: A2-B3
M28      15:00: A3-B2 
M29      20:30: C2-D3
M30      22:00 C3–D2 

Július 25., kedd

A 15. helyért:

M31       09:30: M25 vesztes-M26 vesztes

A 13. helyért:

M32       10:50: M25 győztes-M26 győztes

A 9-12. helyért:

M33       12:10: M27 vesztese-M29 vesztese
M34       13:30: M28 vesztese-M30 vesztese

Negyeddöntő:

M35      14:50: A1–C2/D3 (M29)
M36      16:10: B1– C3/D2 (M30)
M37      20:30: C1– A2/B3 (M27)
M38      22:00: D1–A3–B2 (M28)

Július 27., csütörtök

A 11. helyért:

M39       10:30: M33 vesztes-M34 vesztes

A 9. helyért:

M40       12:00: M33 győztes-M34 győztes

Az 5-8. helyért:

M41       13:30: M35 vesztes-M36 vesztes
M42       15:00: M37 vesztes-M38 vesztes

Elődöntő:

M43      20:30: A1–C2/D3 győztese (M35)–B1–C3/D2 győztese (M36) 
M44      22:00: C1– A2/B3 győztese (M37)–D1–A3–B2 győztese (M38)

Július 29., szombat

A 7. helyért:

M45       12:00: M41 vesztese-M42 vesztese

Az 5. helyért:

M46      13:30: M41 győztes-M42 győztes

A 3. helyért:

M47      15:00: M43 vesztes-M44 vesztes

Döntő: 

M48      20:30: M43 győztes-M44 győztes