Eredmények | Info-feed | Zárórendezvény
Elindult a vb forró drótja: +36/1-90-70-500

Elkövetkezendő események

Percről percre

Az Egyesült Államok csapata nyerte a férfi 4x100m vegyesváltót

Az Egyesült Államok csapata nyerte a női 4x100m vegyesváltót

HOSSZÚ Katinka (HUN) nyerte a női 400m vegyest

LACOURT Camille (FRA) nyeri a férfi 50m hátat

SJOSTROM Sarah (SWE) világbajnok lett női 50m gyorson

KALISZ Chase (USA) nyerte a férfi 400m vegyes döntőt

KING Lilly (USA) nyerte a női 50m mellet

Férfi óriás toronyugrás eredmények: 1. Steve Lo Bue (USA) 397.15 2. Michal Navratil (CZE) 390.90 3. Alessandro De Rose (ITA) 379.65

LEDECKY Katie (USA) világbajnok lett 800m gyorson

SJOSTROM Sarah (SWE) világrekordot úszott a női 50m gyors középdöntőjében

Még több

Jegyek

Váltsd meg a jegyet több mint 200 esemény valamelyikére. Éld át testközelből a sportolók sikereit!

Tovább a jegyvásárlásra

OpenWeatherMap.org

Budapest

27.4 ° 9 km/h
16.9 ° 34 km/h
15.9 ° 9 km/h
16.1 ° 28 km/h
14.7 ° 18 km/h
21.2 ° 8 km/h
24.1 ° 12 km/h


OpenWeatherMap.org

Balatonfüred

23.9 ° 6 km/h
15.2 ° 33 km/h
15.7 ° 7 km/h
12.4 ° 42 km/h
13.6 ° 23 km/h
21.5 ° 16 km/h
24.9 ° 21 km/h

Vízilabda: az utolsó két vb-helyért küzdenek

0 0

Trinidad és Tobagóban február 7-én elkezdődött az UANA Cup, az amerikai kontinens világbajnoki kvalifikációs tornája. Két nemzet szerezheti meg a 17. FINA Világbajnokság még két kiadó helyét.

A tornán Brazília, Argentína, Kanada, valamint a házigazda Trinidad és Tobago válogatottja indul, hogy megszerezze a két továbbjutó hely valamelyikét.

Mindössze ez a két fennmaradó hely kiadó már csupán a világbajnokságra, így a hét végére ismert lesz a teljes világbajnoki mezőny.

Az UANA CUP menetrendje:

Február 7., kedd:

Argentína-Brazília 3-9
Trinidad és Tobago-Kanada 1-35

Február 8., szerda:

18:00 - Kanada-Argentína
19:30 – Brazília-Trinidad és Tobago

Február 9., csütörtök:

18:00 – Brazília-Kanada
19:30 – Trinidad és Tobago-Argentína

Február 10., péntek:

18:00 - Az 1. helyezett-A 4. helyezett - a világbajnokságért
19:30 - A 2. helyezett-A 3. helyezett - a világbajnokságért

Február 11., szombat:

11:00 - A két elődöntő vesztese - a bronzéremért
12:30 - A két elődöntő győztese - az aranyéremért

A világbajnokság sorsolást február 24-én, 12 órától rendezik Budapesten, melyre a FINA illetékes vezetőin kívül a résztvevő nemzetek képviselőit is várják.

A férfimezőny tagjai kontinensek szerint:

Afrika: Dél-Afrika
Amerika: Egyesült Államok, illetve két válogatott a kvalifikációs tornáról
Ázsia: Japán, Kazahsztán
Európa: Horvátország, Spanyolország, Franciaország, Görögország, Magyarország, Olaszország, Montenegró, Oroszország, Szerbia
Óceánia: Ausztrália

A férfiak kalapjai:

1. kalap: Szerbia, Horvátország, Olaszország, Montenegró
2. kalap: Egyesült Államok, Magyarország, az amerikai kontinens kvalifikációs tornájának egyik továbbjutója, Görögország
3. kalap: az amerikai kontinens kvalifikációs tornájának másik továbbjutója, Spanyolország, Oroszország, Ausztrália
4. kalap: Dél-Afrika, Japán, Kazahsztán, Franciaország